Language: pl | eng


Kurs przygotowujący do egzaminu GCSE z języka polskiego


Egzaminy GCSE (General Certificate od Secondary Education) to egzaminy zdawane przez uczniów szkół średnich zwykle w wieku 14-16 lat (odpowiednik małej matury w Polsce). Obowiązkowo egzaminy te zdawane są z języka angielskiego, matematyki i nauk przyrodniczych (i - w niektórych szkołach - z języka obcego). Uczniowie wybierają ponadto kilka innych przedmiotów z listy pozostałych przedmiotów egzaminacyjnych, wśród których znajduje się również język polski.

Nasz kurs zapewnia profesjonalne przygotowanie do egzaminy GCSE w zakresie języka polskiego we wszystkich czterech komponentach (czytanie, pisanie, mówienie i słuchanie). Przygotowania, prowadzone w sposób nowoczesny i atrakcyjny, oparte są na oryginalnych materiały egzaminacyjne z poprzednich lat.

Po ukończeniu naszego kursu sukces egzaminacyjny jest gwarantowany.


UWAGA! Dla uczniów naszej Polskiej Szkoły kurs ten jest bezpłatny!

Spotkania: soboty 14:00 – 15:30
Koszt: £15.00 za 4 tygodnie zajęć (6 godzin)
Kalendarz płatności
Dla kogo? Uczniowie w wieku 13-16 lat planujący zdawać egzamin GCSE z języka polskiego
Maksymalna ilość osób w grupie: 20
Wymagania: -ZAPISY
Aby zapisać się na zajęcia należy pobrać formularz zgłoszeniowy i postępować zgodnie z podanymi w nim instrukcjami.


Prowadząca:
Dr Anna Martowicz – polonista (Uniwersytet Śląski i Warszawski) i językoznawca (tytuł doktorski z Uniwersytetu Edynburskiego) z doświadczeniem nauczania dzieci polskich na emigracji, tłumacz, autorka artykułów naukowych oraz referatów z zakresu językoznawstwa i dydaktyki wygłaszanych na konferencjach polskich i międzynarodowych (m.in. w Niemczech, Francji, Australii i Wielkiej Brytanii), aktywna działaczka w dziedzinie rozwoju wielojęzyczności i promowania kultury polskiej za granicą.


Wspierają nas:


tommedia
Współpracujemy z: