top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraPCE Polskie Centrum w Edynburgu

Jasełka bożonarodzeniowe i spotkanie ze Świętym Mikołajem.

Zaktualizowano: 19 gru 2022

Święta Bożego Narodzenia to czas pojednania, na który wszyscy czekają z utęsknieniem. Są nierozerwalnie połączone z tradycją wystawiania jasełek. Ta piękna tradycja obecna była także w naszej szkole. 16 grudnia br. cala nasza społeczność szkolna powitna przez P. Agnieszkę Putowską - kierownika ds edukacji, mogła przeżyć historię Marii i Józefa w przedstawieniu jasełkowym pt.: „Bóg się rodzi”. W czasie występu razem z młodymi aktorami mogliśmy śpiewać piękne, polskie kolędy. Niezmiernie miło było nam gościć przedstawiciela Konsulatu RP panią Kamilę Lutostańską oraz rodziców naszych uczniów. Po występach dzieci przywołały Św. Mikołaja słowami piosenki „Dzyń, dzyń Mikołaju Święty przynieś nam prezenty”. A oto fotorelacja.
5 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page