top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraPCE Polskie Centrum w Edynburgu

Pasowanie uczniów klas I.

Jedną z piękniejszych uroczystości odbywających się w naszej szkole jest przyjęcie najmłodszych w poczet uczniów tej szkoły. To jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego ucznia, dlatego uroczystość ta ma bardzo podniosły, a zarazem radosny charakter. 26 oraz 27 listopada 2021 r. dzieci oficjalnie przyjęte zostały do grona uczniów naszej szkoły. Podczas uroczystości pierwszoklasiści pokazali, że potrafią pięknie śpiewać i recytować wiersze.

Najważniejszą częścią uroczystości, na którą wszyscy czekali było ślubowanie oraz pasowanie wielkim ołówkiem przez panią kierownik ds edukacji szkoły Agnieszkę Putowską.

Nasi najmłodsi uczniowie głośno i z przekonaniem przyrzekali być dobrymi i pilnymi uczniami oraz rzetelnie wypełniać swoje obowiązki, o czym przypominać im będą otrzymane dyplomy.

Wszystkim pierwszoklasistom w tak ważnym dla nich dniu życzymy wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.

2 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page