top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraPCE Polskie Centrum w Edynburgu

Spotkanie z pisarzem Łukaszem Wierzbickim.

1 grudnia br. odbyło się w naszej szkole autorskie spotkanie Łukasza Wierzbickiego – pisarza, animatora kultury i podróżnika. Spotkanie poprzedziła 15 – minutowa pogadanka historyczna dra Sławomira Łanieckiego z Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy „Niedźwiedź Wojtek i nie tylko. O zwierzętach, które towarzyszyły żołnierzom”. Byliśmy zachwyceni osobą pisarza oraz niezwykle barwną i ciekawą formą prezentacji bohaterów swoich książek, uatrakcyjnioną prezentacją multimedialną oraz wieloma rekwizytami. Uczniowie wysłuchali niesamowitych opowieści o losach niedźwiadka Wojtka – bohatera książki „Dziadek i niedźwiadek”, którą wdrożyliśmy jako jedną z lektur w naszej szkole. Pisarz udowodnił jak wiele wokół nas jest ciekawych historii, wystarczy tylko tchnąć w nie życie i otrząsnąć z kurzu minionych lat. To spotkanie było dla nas niesamowitym przeżyciem, pełnym pasji, ciekawostek, inspiracji i dobrego humoru, za co ogromnie Panie Łukaszu dziękujemy Kto wie, może kiedyś ktoś z nas, również zostanie pisarzem?
1 wyświetlenie0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Opmerkingen


bottom of page