top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraPCE Polskie Centrum w Edynburgu

Witaj szkoło!

W dniach 10 i 11 września odbyła się inauguracja Roku Szkolnego 2021/22. Kierownik ds edukacji w naszej placówce Agnieszka Putowska powitała zgromadzonych rodziców oraz uczniów, którzy po dwumiesięcznej letniej przerwie wrócili do szkoły, aby kontynuować swoją podróż po krainie wiedzy. Powitała także uczniów, którzy od tego roku dołączyli do naszej szkolnej społeczności. Zaprezentowała jednocześnie list powitalny od założycielki szkoły a zarazem naszej Pani Dyrektor Lucyny Bielicz - Bishary, w którym w szczególności przywitała pierwszoklasistów, dla których dzień ten był szczególnym dniem - dniem rozpoczęcia nowego, ważnego i wspaniałego rozdziału ich życia. Jeszcze raz wszystkim naszym uczniom życzymy udanego, obfitującego w wiedzę, sukcesy, przygody i przyjaźnie Nowego Roku Szkolnego Poniżej krótka fotorelacja.


3 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page