top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraPCE Polskie Centrum w Edynburgu

Zajęcia sportowe.

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA SPORTOWE PROWADZONE PRZEZ PROFESJONALNEGO TRENERA PIŁKI NOŻNEJ I KOSZYKÓWKI - P. DAWIDA - który ukończył Akademię Wychowania Fizycznego. PIERWSZE ZAJĘCIA SĄ PRÓBNE - BEZ OPŁAT!!! Odbywają się w każdy poniedziałek od godziny 16.00-17.30. Pierwsze 45 minut - koszykówka, kolejne 45 minut - piłka nożna. Dla uczniów naszej szkoły koszt to £20 miesięcznie w przypadku wybrania tylko jednej dyscypliny lub £25 w przypadku wybrania obu dyscyplin. Dla dzieci spoza naszej szkoły koszt to £25 w przypadku jednej z dyscyplin lub £35 w przypadku wybrania obu. Zapisy przyjmujemy mailowo na: agnieszkapirog909@gmail.com Dzieci w akcji :)

49 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page