top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraPCE Polskie Centrum w Edynburgu

Zapisy na zajęcia sportowe.

Zaktualizowano: 21 lis 2022

Drodzy Rodzice i Uczniowie, Ruszają zapisy na zajęcia sportowe z koszykówki oraz piłki nożnej. Odbywać się będą w każdy poniedziałek od godziny 16.30-18.00. Pierwsze 45 minut - koszykówka, kolejne 45 minut - piłka nożna. Dla uczniów naszej szkoły koszt to £20 miesięcznie w przypadku wybrania tylko jednej dyscypliny lub £25 w przypadku wybrania obu dyscyplin. Dla dzieci spoza naszej szkoły koszt to £30 w przypadku jednej z dyscyplin lub £40 w przypadku wybrania obu. Płatność na konto placówki za miesiąc z góry.

PCE Fryderic Chopin

Bank Tide

Sort code: 23-69-72

Account number: 18230395 PIERWSZE ZAJĘCIA SĄ PRÓBNE - BEZ OPŁAT!!! Zapisy przyjmujemy mailowo na: agnieszkapirog909@gmail.com Wszelkie inne zapytania prosimy kierować na: info@pce-chopin.org Serdecznie zapraszamy!
5 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page