top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraPCE Polskie Centrum w Edynburgu

Zapraszamy na zabawę mikołajkowo-bożonarodzeniową.

HO HO HO...

Czy chcecie doświadczyć magii zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia podczas naszej Zabawy Mikołajkowo- Bożonarodzeniowej?

Jeśli tak, to przygotujcie się na wspaniałą Świąteczną magię z animatorami z Art- Bonsai, pełną niesamowitych atrakcji.

Za sprawą magicznej, świątecznej atmosfery nawet prezenty i zabawki mogą ożyć - przeżywać ciekawe przygody, prowadzić zabawne konwersacje i... śpiewać! Podczas przedstawienia „Tajemnice świątecznych zabawek” nie zabraknie pięknych piosenek zimowych, świątecznych pastorałek i kolęd.

Święty Mikołaj w pięknym stroju spotka się z dziećmi i chętnie wysłucha o ich świątecznych marzeniach, zapozuje do zdjęcia i rozda przygotowane wcześniej upominki.

Uśmiechnięte i energiczne animatorki - elfy poprowadzą liczne konkurencje, m.in.: Skoki w workach Wyścigi gąsienic Zabawy z liną Toczenie śnieżnej kuli Wyścigi na nartach wieloosobowych Zabawy z chustą klanzą Pokonywanie toru przeszkód Zabawy z gumą animacyjną

Zumba świąteczna dla dużych i małych !!! prowadzona przez instruktorkę specjalizującą się w treningach zumby dla dorosłych oraz zumby kids.

Rodziców prosimy o przygotowanie i podpisanie paczki dla swojego dziecka, którą Św.Mikołaj wręczy dziecku w czasie zabawy. Paczki będą odbierane w dniu wydarzenia - 2 grudnia.

Dla wszystkich dzieci WSTĘP WOLNY!!! Dorośli - £5 Zapisy mailowo: info@pce-chopin.org lub telefonicznie: 07725471259 Zapraszamy!!!
7 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page