Zimowe zajęcia w klasie II.
- agnieszkaputowskap
- 11 lut
- 1 minut(y) czytania
Uczniowie czytali i analizowali tekst z podręcznika, rozmawiali o tym, jak powstaje światło, a także poprzez zabawę i utrwalali pisownię „ż” wymiennego na „g”. Nauka przez działanie i współpracę to najlepszy sposób na zapamiętywanie!








Komentarze