top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraPCE Polskie Centrum w Edynburgu

Projekt badawczy w naszej szkole.

Drodzy Rodzice i Uczniowie,

Ogromnie zachęcamy do udziału w projekcie badawczym, który prowadzony jest obecnie w naszej szkole przez doktorantkę Uniwersytetu w Edynburgu Linya Qiu. Badanie dotyczy projektowania i praktyki programowej polskich i chińskich szkół uzupełniających. Celem projektu jest zrozumienie i porównanie nauczania j. polskiego i chińskiego w Szkocji. Dzięki niemu chcemy pomóc naszym szkołom uzyskać większą uwagę ze strony rządu i opinii publicznej . Potrzebujemy 4 rodziców oraz 4 uczniów z klasy 1 oraz 2 do udziału w wywiadach: około 1h dla rodzica i około 30 minut dla ucznia. Chętne osoby prosimy o zgłoszenie się do wychowawców klas. Szczegóły dotyczące projektu dostępne są w naszej szkole.2 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page