Warsztaty przyrodnicze
- agnieszkaputowskap
- 27 maj
- 1 minut(y) czytania
🌱🌸🪲Uczniowie z klasy 4 wzięli udział w ciekawych warsztatach przyrodniczych przy współpracy Edinburgh and Lothians Regional Equality Council (ELREC). Na początku zostali oprowadzeni po ogrodzie, gdzie poznali różne warzywa, zioła oraz jadalne kwiaty.
Następnie dowiedzieli się, jak ważną rolę w przyrodzie odgrywają owady i że wiele z nich jest bardzo pożytecznych dla roślin.
W kolejnej części zajęć uczniowie zbierali suche liście, szyszki i patyki, którymi wypełniali doniczki, tworząc schronienia dla owadów. Na koniec ustawili je w wybranych miejscach, aby zwabić pożyteczne owady.
Nic dodać, nic ująć - warsztaty pełne nauki, zabawy i ekologicznych odkryć! 🌿✨
Już w kwietniu kolejna grupa uczniów naszej szkoły doświadczy tych fascynujących zajęć.




























Komentarze