Home » Aktualności

Aktualności

Nowa rejestracja dziecka

Rozpoczęliśmy już nabór dzieci do Polskiej Szkoły Sobotniej na rok szkolny 2017 / 2018 (start: 1 wrzesień 2017 r.). W nowym roku szkolnym zapraszamy również do popołudniowej szkoły muzycznej oraz świetlicy czynnej od godz. 15.00 do 18.00.
 

1. Rodziców, którzy chcą zapewnić swojemu dziecku miejsce w naszej szkole lub przedszkolu, zachęcamy do przesłania maila na adres: info@pce-chopin.org. W tytule prosimy podać „Zapisy”. Wkrótce na stronie pojawią się formularze zgłoszeniowe.


2. Aplikacje będzie można złożyć również osobiście w dniach 29 i 30 lipca oraz 11 i 12 sierpnia b.r. podczas Dni Otwartych Szkoły.

 

Kurs języka angielskiego

 

W piątki o godz. 18.00 odbywa się w naszym Centrum kurs języka angielskiego dla Polaków. Kurs jest skierowany do osób początkujących (poziom A1/A2). Zajęcia trwają 90 minut. Cena jednej lekcji to 10 funtów. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie maila na adres szkoły bądź zgłoszenie w sekretariacie. Kurs prowadzi pani Patricia Fanning, Szkotka, nauczyciel angielskiego dla obcokrajowców z wieloletnim doświadczeniem.

 

Kurs języka polskiego dla obcokrajowców

Kurs dla początkujących odbywa się w poniedziałki o godz. 18.00 w siedzibie naszej szkoły. Zapraszamy! Więcej informacji tutaj: Polish Course for Foreigners

Sponsorzy